Vyhledávání dovolené na Seychelách

Ceny na Seychelách

Jak draho je na Seychelách? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Seychelách? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny na Seychelách v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Seychely.

Ceny na Seychelách
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety51 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety66 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety94 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety137 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety236 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety381 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava43 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava61 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava457 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje25 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje30 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje33 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje79 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv658 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv1186 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv1412 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2667 Kč
Chléb 500 g potraviny20 Kč
Brambory 1 kg potraviny25 Kč
Hlávkový salát potraviny28 Kč
Chléb potraviny33 Kč
Rýže 1 kg potraviny38 Kč
Mléko 1 l potraviny38 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny48 Kč
Vejce 12 ks potraviny61 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny61 Kč
Jablka 1 kg potraviny71 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny79 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny81 Kč
Rajčata 1 kg potraviny84 Kč
Sýr 1 kg potraviny130 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny145 Kč
Sýr 500 g potraviny229 Kč
Cappuccino restaurace43 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace86 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace112 Kč
Míchaný nápoj restaurace178 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace254 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace259 Kč
Polední menu v centru restaurace330 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace549 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace559 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace1168 Kč
Vyhledávání dovolené na Seychelách

Na této stránce naleznete: Jak draho je na Seychelách? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje na Seychelách? Ceny na Seychelách.

Máte zájem o konkrétní lokalitu na Seychelách? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek na Seychelách. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny na Seychelách žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu na Seychelách? Vybírejte pobyt na Seychelách jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Seychely 2022 nebo Seychely 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Seychely 2022 nebo First Minute Seychely 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Seychely levně nebo luxusní dovolená Seychely.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou na Seychelách podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Seychely si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt na Seychelách hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené na Seychelách pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení na Seychelách nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Seychely. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Seychely. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Seychely, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely na Seychelách, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře na Seychely objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů na Seychelách za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Seychely.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou na Seychelách pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává na Seychelách další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Seychely za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené na Seychelách. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Seychely.

Zajímá vás jak draho je na Seychelách? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje na Seychelách? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny na Seychelách.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy na Seychely.
Garanci nejnižší ceny dovolené na Seychelách nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy na Seychely se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou na Seychelách za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuteseychely.cz 2022, všechna práva vyhrazena.